.


021-44016365        English  

  گزارش تصویری


  کتاب
  تبلیغات


شماره خبر:33175       26/1/1397 - 11:55

سعیدی طی نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان:
استان سمنان پتانسیلهای خود را برای میزبانی رویدادهای انجمن ارتقاء داده است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن وودبال ،محمد مهدی سعیدی، رئیس انجمن، طی سفر روز گذشته خود به استان سمنان، امکانات شهر سمنان را برای میزبانی رویدادهای انجمن مطلوب ارزیابی نمود.به گزارش روابط عمومی فدراسيون گلف؛ طی این سفر یک روزه به دعوت مهدی ترحمی ریاست هیات گلف استان سمنان، سعیدی با مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کرد. طی این دیدار، وی ضمن تقدیر از تلاشهای هیات گلف استان سمنان و با اشاره به رشد و موفقیت این استان در رشته وودبال خواستار حمایت بیشتر از این رشته در سمنان شد.
فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز با تاکید بر حمایت همه جانبه وی از رشد و توسعه وودبال در سمنان؛ آمادگی خود را جهت برگزاری رویدادهای مهم انجمن نظیر کمپ‌تمرینی تیم ملی و مسابقات قهرمانی کشور اعلام نمود.
در پایان این دیدار، سعیدی با بازدید از امکانات شهر سمنان در پارک شقایق؛ برگزاری یک رویداد اصلی در سمنان را محتمل دانست و عنوان کرد: "استان سمنان پتانسیلهای خود را برای میزبانی رویدادهای انجمن ارتقاء داده است".

تاريخ  ارسال:يكشنبه 26 فروردين 1397 - 11:55
کد:33175-1397
پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
تهران، اتوبان نیایش ، مجموعه ورزشی انقلاب ، سالن همایش ها تلفن و فکس: 02144016365
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.