.


021-44016365        English  

  گزارش تصویری


  کتاب
  تبلیغات


شماره خبر:27166       20/8/1396 - 12:31

دست اورد حضور نماینده ایران در مجمع عمومی فدراسیون آسیایی وودبال

به گزارش روابط عمومی انجمن وودبال ؛ محمد مهدی سعیدی، سرپرست انجمن؛ در دهمین مجمع عمومی سالیانه وودبال که هفته گذشته در کشور چین برگزار گردید؛ حضور یافت. در این اجلاس گزارشی از وضعیت موجود وودبال درکشور ارائه گردید و سپس با توجه به اینکه تبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 به تصویب یونسکو رسیده است؛ سرپرست انجمن خواستار برگزاری نخستین رویداد بین المللی اوپن وودبال در شهر تاریخی فرهنگی تبریز شد که پس از تبادل نظر به تصویب فدراسیونهای جهانی و آسیایی رسید و نیز مقرر گردید تا رویداد مذکور در تقویم رسمی سال 2018 IWbF و AWbF قرارگیرد.

سرپرست انجمن وودبال در این خصوص خاطرنشان ساخت: "برگزاری اینچنین رویدادها بصورت سالیانه و دوسالانه می تواند اعتبار و جایگاه ایران را در دنیا به شکلی موثر و مثبت تثبیت نماید. اقدام ایران در کسب این میزبانی ارزشمند با تشویق و استقبال توماس کوک، رئیس مجمع و رئیس فدراسیون آسیایی نیز روبرو گردید بنحوی که وی خواستار حضور کشورهای حوزه آسیا در نخستین رویداد بین المللی ایران شد."

سعیدی در ادامه نیز افزود: "تجربیات حاصل از برگزاری این رویدادها می تواند زمینه ساز گسترش و توسعه وودبال در سطح کشور و نیز جذب حداکثری مشارکت بخش خصوصی را به دنبال داشته باشد. حضور قدرتمند ایران در دو فدراسیون آسیایی و جهانی، پتانسیل قوی ورزشکاران و ملی پوشان ایرانی و نیز ارتباطات موثر برون مرزی توانسته است جایگاه ایران را بعنوان تنها کشور فعال در غرب آسیا حفظ نماید که پیامد آن احراز کرسی عضویت در کمیته اجرائی فدراسیون آسیایی وودبال تا سال 2019می باشد".

سعیدی با تقدیر از تلاش استانهای تولیدکننده تجهیزات وودبال به تایید این لوازم توسط فدراسیونهای آسیایی و جهانی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت که این تجهیزات علاوه بر صرفه اقتصادی از کیفیت و استاندارد قابل قبولی برخوردار است و در صورت ایجاد ظرفیتهای بیشتر تولیدی و نیز ارتقاء استاندارد موجود؛ در آینده نه چندان دور شاهد صادرات محصولات وودبال به سایر کشورهای نیز خواهیم بود.

سرپرست انجمن وودبال در خاتمه عنوان کرد: "با توجه به اینکه وودبال یکی از مدال آورترین رشته های تحت پوشش فدراسیون گلف کشور می باشد؛ حمایت مسئولین محترم فدراسیون از وودبال همواره دلگرمی و زمینه ساز افزایش توان معنوی و انگیزه فعالان وودبال بوده است چراکه موفقیت وودبال همان موفقیت فدراسیون گلف خواهد بود و همگی ما یک خانواده پیشرو و آتیه دار خواهیم بود".

گفتنی است؛ مجمع عمومی فدراسیون آسیایی وودبال با حضور 20 نماینده از کشورهای حوزه آسیا در کشور چین و در منطقه باواریا مانور از توابع شهر هی یو وان برگزار شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 20 آبان 1396 - 12:31
کد:27166-1397
پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
تهران، اتوبان نیایش ، مجموعه ورزشی انقلاب ، سالن همایش ها تلفن و فکس: 02144016365
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.